Královéhradecký
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Přebor starších žáků
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Jaroslav Průžek
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1982
Typ licence
Licence B
Platnost licence
13.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
25.3. 17:00
AC101
Č.Budějovice - Praha 4
28 : 37
20.11. 17:30
AC046
Praha 4 - Zruč n.S.
33 : 32
22.10. 15:00
AC034
S.Vršovice - Sezimovo Ústí
40 : 20
15.10. 17:00
AC026
TJ D.Cerekev - Praha 4
28 : 33
9.10. 18:00
AC021
H.Brod - Sezimovo Ústí
33 : 24
17.9. 17:30
AC002
Praha 4 - TJ Lokomotiva Plzeň
21 : 27
2.liga muži SVČ
7.5. 17:30
AD128
1.HC Pardubice - Kolín
31 : 19
4.12. 17:30
AD060
1.HC Pardubice - Ústí n.L.
26 : 17
3.12. 10:00
AD056
Dukla B - L.Vršovice
36 : 15
1.10. 10:45
AD018
Kolín - Jablonec
15 : 16
1.liga starší dorostenci
3.12. 14:00
AG056
Dukla - Kopřivnice
45 : 11
2.liga starší dorostenci Č
7.5. 13:30
AH128
1.HC Pardubice - ZJ Kovofiniš Ledeč
32 : 23
15.10. 15:00
AH026
TJ D.Cerekev - Náchod
21 : 37
1.liga mladší dorostenci
3.12. 12:00
AJ056
Dukla - Kopřivnice
33 : 33
2.liga mladší dorostenci JČ
22.10. 13:00
AKA034
Sokol Vršovice A - HBC Strakonice
31 : 22
9.10. 16:00
AKA021
Jiskra Havlíčkův Brod - HBC Strakonice
20 : 30
2.liga mladší dorostenci SČ
7.5. 15:30
AKB128
1.HC Pardubice - TJ Sparta Kutná Hora
30 : 38
4.12. 15:30
AKB060
1.HC Pardubice - HSK Tygři Ústí n.L.
35 : 20
22.10. 17:00
AKB034
Vršovice B - HSK Tygři Ústí n.L.
36 : 19
Český pohár mužů
28.9. 17:00
AM056
Třeboň - TJ Lokomotiva Plzeň
28 : 34
10.9. 17:00
AM038
Č.Budějovice - Třeboň
26 : 27
27.8. 18:00
AM009
Milevsko - Č.Budějovice
17 : 34
Žákovská liga starších žáků
20.5. 16:15
AO280
Handball Brno - Pepino SKP Fr.-Místek A
20 : 28
20.5. 15:20
AO279
Házená Mělník - V. Bystřice A
23 : 23
20.5. 14:25
AO278
Pardubice - Handball Brno
18 : 30
20.5. 13:30
AO277
Pepino SKP Fr.-Místek A - Házená Mělník
25 : 13
20.5. 12:35
AO276
V. Bystřice A - Pardubice
29 : 7
20.5. 11:40
AO275
Házená Mělník - Handball Brno
27 : 20
20.5. 09:50
AO273
Handball Brno - V. Bystřice A
20 : 26
29.4. 17:30
AO230
HBC Strakonice - Dukla B
15 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
základní část - 8. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Házená Mělník 02
7
7
0
0
285 : 115
14
2
Náchod
7
6
0
1
247 : 124
12
3
Jičín
7
5
0
2
234 : 114
10
4
Sokol Úvaly A
7
3
1
3
188 : 155
7
5
Kutná Hora
7
3
1
3
141 : 208
7
6
Sokol Úvaly B
7
2
0
5
158 : 166
4
7
Házená Mělník 03
7
1
0
6
80 : 210
2
8
Příbram
7
0
0
7
97 : 338
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.