Královéhradecký
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Přebor starších žáků
Rozpis soutěže
podzimní společná část
odveta Středočeský KSH
odvety Královéhradecký KSH
skupina A - jaro
skupina B - jaro
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Martin Vimr
Mateřský klub
Bohemia Sekt St.Plzenec
Rok narození
1983
Typ licence
Licence C
Platnost licence
12.5.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
4.6. 18:15
A079
TJ Lokomotiva Plzeň B - Rokycany
38 : 31
13.5. 16:00
A068
Rokycany - VŠ Plzeň "B"
26 : 25
1.5. 15:00
A054
Rokycany - Starý Plzenec
21 : 31
28.9. 18:00
A013 hala
Bolevec M.A.T. - VŠ Plzeň "B"
29 : 22
10.9. 17:00
A001
Šťáhlavy - Bolevec M.A.T.
23 : 17
2 liga muži JZČ
8.4. 17:00
AC114
Č.Budějovice - TJ D.Cerekev
31 : 26
25.3. 17:00
AC097
Košutka - VŠ Plzeň
33 : 22
26.11. 17:00
AC053
Košutka - S.Vršovice
23 : 34
12.11. 17:00
AC042
Košutka - H.Brod
33 : 25
23.10. 15:30
AC033
TJ Lokomotiva Plzeň - Zruč n.S.
30 : 14
9.10. 16:00
AC019
VŠ Plzeň - Třeboň
33 : 22
2.liga muži SVČ
29.4. 17:00
AD121
Loko Louny - Slavia
25 : 31
13.4. 20:00
AD070
Sokol Úvaly - HK Lovosice B
24 : 31
10.12. 15:30
AD065
L.Vršovice - Náchod "B"
17 : 22
25.9. 15:30
AD010
L.Vršovice - HK Lovosice B
30 : 36
1.liga starší dorostenci
13.4. 18:00
AG070
TJ Sokol Úvaly - HK Lovosice
18 : 23
2.liga starší dorostenci Č
29.4. 14:30
AH121
Loko Louny - TJ Sokol Šťáhlavy
20 : 19
4.3. 12:30
AH079
TJ Sokol Šťáhlavy - Náchod
26 : 15
10.12. 17:30
AH065
L.Vršovice - Náchod
23 : 23
25.9. 17:30
AH010
L.Vršovice - TJ D.Cerekev
14 : 23
2.liga mladší dorostenci JČ
8.4. 13:00
AKA088
TJ Loko Č.Budějovice - Sokol Žďár n. S.
22 : 44
16.10. 15:00
AKA025
Talent Plzeň "B" - Sokol Šťáhlavy
30 : 34
17.9. 15:00
AKA003
Talent Plzeň "B" - Jiskra Havlíčkův Brod
34 : 19
2.liga mladší dorostenci SČ
29.4. 12:00
AKB121
Loko Louny - D.Králové
35 : 18
10.12. 13:00
AKB065
Lokomotiva Vršovice - Náchod
29 : 23
Žákovská liga starších žáků
18.3. 14:55
AO188
Liberec - Karviná A
17 : 31
18.3. 14:00
AO187
Talent A - Házená Mělník
22 : 22
18.3. 12:10
AO185
Házená Mělník - Karviná A
19 : 28
18.3. 09:25
AO182
Liberec - Házená Mělník
17 : 29
18.3. 08:30
AO181
Žeravice - Talent A
20 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
sk. B, jaro - odvety - 6. kolo - výsledky
video
online
Kutná Hora - Házená Mělník 03
22 : 21
video
online
Příbram - Sokol Úvaly B
25 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Úvaly B
6
5
0
1
173 : 99
10
2
Kutná Hora
6
4
0
2
139 : 137
8
3
Házená Mělník 03
6
2
0
4
133 : 115
4
4
Příbram
6
1
0
5
94 : 188
2
Tabulka střelců
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
158
Šimon Thorovský
HBC Jičín
129
David Komárek
HC TJ Náchod
119
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Šimon Thorovský
HBC Jičín
13
Jaroslav Poděbradský
Sokol Úvaly A
13
Jan Hrstka
Házená Mělník 02
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
22
Tadeáš Hejnic
Sokol Úvaly A
16
Matěj Humpola
Házená Mělník 02
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.