Královéhradecký
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Přebor starších žáků
Rozpis soutěže
podzimní společná část
odveta Středočeský KSH
odvety Královéhradecký KSH
skupina A - jaro
skupina B - jaro
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Marek Bareš
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1993
Typ licence
Licence B
Platnost licence
25.4.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
18.3. 10:20
AO183
Karviná A - Žeravice
25 : 16
10.12. 16:15
AO050
Sokol V. Meziříčí - Zlín
21 : 17
10.12. 15:20
AO049
Házená Mělník - Šťáhlavy
21 : 26
10.12. 13:30
AO047
Zlín - Házená Mělník
23 : 26
10.12. 11:40
AO045
Házená Mělník - Sokol V. Meziříčí
24 : 22
Žákovská liga starších žaček
15.1. 17:30
AP100
DHK Zora Olomouc - Slavoj Žirovnice
26 : 25
15.1. 15:30
AP098
Kobylisy II A - DHK Zora Olomouc
26 : 24
15.1. 13:30
AP096
Jiskra H. Brod A - Kobylisy II A
26 : 22
15.1. 12:30
AP095
Kunovice - DHK Zora Olomouc
21 : 20
15.1. 09:30
AP092
Kobylisy II A - Kunovice
20 : 29
2.liga ženy - západ
26.2. 18:00
AS081
Astra - Slavoj Tachov
19 : 20
1.liga starší dorostenky - západ
6.5. 13:00
AUA128
Slavia - S.Vršovice
29 : 23
26.2. 16:00
AUA081
Astra Praha - H.Brod
24 : 23
19.2. 14:00
AUA073
S.Vršovice - DHC Plzeň
24 : 37
1.liga mladší dorostenky
6.5. 11:00
AV128
Slavia - S.Vršovice
38 : 18
25.2. 09:00
AV081
Háje - H.Brod
27 : 26
19.2. 12:00
AV073
S.Vršovice - DHC Plzeň
31 : 20
Přebor Prahy mužů
14.6. 18:30
BA029
Všenory - Čambavamba
28 : 43
2.6. 19:30
BA033
Tamburello - Čambavamba
23 : 30
14.5. 20:15
BA054
Chodov C - Tamburello
34 : 26
9.4. 20:15
BA035
Chodov C - AC Sparta
29 : 22
3.4. 20:15
BA030
AC Sparta - Praha 4 "B"
28 : 33
Přebor Prahy žen
26.5. 19:45
BB075
Střešovice A - Mělník
21 : 19
14.5. 16:00
BB061
Háje - Střešovice S
21 : 24
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
20.5. 13:20
BH026
S.Vršovice - Sokol Bělá
13 : 11
20.5. 12:40
BH025
TJ Turnov - Slavia
3 : 19
20.5. 11:20
BH023
S.Vršovice - TJ Turnov
12 : 7
20.5. 10:00
BH021
Háje - S.Vršovice
13 : 12
22.4. 13:50
BH019
S.Vršovice - TJ Turnov
15 : 10
22.4. 12:30
BH017
Slavia - S.Vršovice
12 : 10
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
sk. B, jaro - odvety - 6. kolo - výsledky
video
online
Kutná Hora - Házená Mělník 03
22 : 21
video
online
Příbram - Sokol Úvaly B
25 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Úvaly B
6
5
0
1
173 : 99
10
2
Kutná Hora
6
4
0
2
139 : 137
8
3
Házená Mělník 03
6
2
0
4
133 : 115
4
4
Příbram
6
1
0
5
94 : 188
2
Tabulka střelců
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
158
Šimon Thorovský
HBC Jičín
129
David Komárek
HC TJ Náchod
119
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Šimon Thorovský
HBC Jičín
13
Jaroslav Poděbradský
Sokol Úvaly A
13
Jan Hrstka
Házená Mělník 02
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
22
Tadeáš Hejnic
Sokol Úvaly A
16
Matěj Humpola
Házená Mělník 02
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.